medya takip
araba + emlak
Ankara
DOLAR23.6526
EURO25.5468
ALTIN1495.0

Düzce’nin doğal güzellikleri 2 bin 153 kişiye tanıtıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Düzce’nin doğal güzellikleri 2 bin 153 kişiye tanıtıldı
Düzce belediye kaynakları ile yenilenen yarı açık gezi otobüsünün düzenlediği gezilerde toplam 2 bin 153 kişiye Düzce tanıtıldı,

Düzce’nin sahip olduğu turistik değerlerin geliştirilerek tanıtılması amacıyla atılan adımlardan biri olarak kabul edilen Gez-Gör Düzce uygulaması hizmete başladığı temmuz ayından kasım ayına kadar toplam 2 bin 153 kişiye Düzce’nin güzelliklerini tanıttı.

Kuzey ve Güney Rotası olmak üzere iki farklı güzergahta misafirlerini ağırlayan Gez-Gör Düzce otobüsü Kasım ayı itibariyle 2023 yılı sezonunu kapatırken Düzce Belediyesi’nden süreç hakkında ayrıntılı bilgiler paylaşıldı.

Önce Düzceliler tanımalı mottosu ile başlatıldi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün; "Yöresel değerlerimizi önce kendimiz tanımalıyız, korumalı ve sahip çıkmalıyız. Sonrasında Düzce’yi özellikle doğa ve tarih turizminde Türkiye’nin sayılı illeri arasına sokmak üzere önce yerlisi olarak biz birer turizm elçisi olmalıyız" diyerek başlattığı Gez Gör Düzce’nin Temmuz ayından bu yana düzenlediği gezilerde hava şartlarına bağlı olarak haftanın 5 günü seferler düzenlendi. Kuzeyde Konuralp ve Akçakoca’nın yer aldığı, güneyde ise daha çok şelale ve göl gibi doğal güzelliklerin yer aldığı geziler Düzcelilerden yoğun ilgi gördü.


Başkan Başdeğirmen “Gençlerimiz bizi takip edip Isparta’nın güzelliklerini yaşasınlar”Önceki Haber

Başkan Başdeğirmen “Gençlerimiz bizi tak...

Kaymakam Topsakaloğlu'ndan esnaf ziyaretiSonraki Haber

Kaymakam Topsakaloğlu'ndan esnaf ziyaret...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar