medya takip
araba + emlak
Ankara
DOLAR23.6526
EURO25.5468
ALTIN1495.0

Çanakkale’de Turizm Haftası etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çanakkale’de Turizm Haftası etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor
Çanakkale’de 48’inci Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde Kordon Truva atı önünde turizmciler tarafından tanıtım stantları açıldı.


Etkinliğe, Vali İlhami Aktaş, İl Kültür ve Turizm Müdürü Çağman Esirgemez, ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Evren Karayel Gökkaya, İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Hüseyin Şevik, ilgili kurumların personeli ve vatandaşlar katıldı.


Çanakkale Belediyesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı ve turizmciler tarafından açılan stantları gezen Vali İlhami Aktaş, görevli personelden tanıtım çalışmaları hakkında bilgi aldı.


Stant görevlileri ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, 48. Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında yapılan tanıtım çalışmalardan dolayı stant görevlilerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.


Turizmin geliştirilmesi için yapılan çalışmaların çok kıymetli olduğunu ve Çanakkale turizminin her açıdan geliştirilmesi için hep birlikte gayret gösterdiklerini ifade eden Vali İlhami Aktaş, Çanakkale’nin değerlerinin ziyaretçilere en iyi şekilde tanıtılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.


Gediz’de 2 hektarlık ormanlık alan kül olduÖnceki Haber

Gediz’de 2 hektarlık ormanlık alan kül o...

Azerbaycan’dan Tokat’a uzanan sanat köprüsüSonraki Haber

Azerbaycan’dan Tokat’a uzanan sanat köpr...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar