medya takip
his
Ankara
DOLAR23.6526
EURO25.5468
ALTIN1495.0
Halil İbrahim ŞAHİNLER

Halil İbrahim ŞAHİNLER

Mail: his@gmail.com

Bakalım Bu Kulaklarımız Daha Neler İşitecek?

Diyarbakır Mitingde konuşan DEM Parti Eş Genel Başkanı Tülay Hatimoğulları, bebek katili Abdullah Öcalan için özgürlük çağrısında bulundu.

'Tecrit kaldırılsın' diyen Hatimoğlulları, 'Sayın Öcalan özgürlüğüne derhal kavuşmalıdır' diye fütursuzca konuşurken. Öldürülen terör örgütü üyelerinin de arkadaşları olduğunu dile getirdi. "Bizler Sevelerin, Pakizelerin, Sakinelerin arkadaşıyız" ifadesinde bulundu.

Türkiye'nin sınır ötesinde terör örgütüne yönelik düzenlediği operasyonlardan rahatsız olan HDP'li Oruç, Türk Silahlı Kuvvetleri'ni zan altında bırakan söylemlerde bulundu. Oruç'un, Yüce Türk Milletini ve şanlı ordumuza söylemleri ve kurduğu pervasız cümleler asla kabul edilemez. 

Ana muhalefet partisi CHP,  DEM Parti ile 'kent uzlaşısı' adı altında kurduğu ittifak sonrası Esenyurt adayını değiştirme kararı almıştı. CHP'nin yeni adayı sözde 'Kürdistan' çıkışları ile bilinen Ahmet Özer olmuştu.

PKK terör örgütü elebaşlarından Mustafa Karasu da yerel seçim öncesi DEM Parti ve CHP'ye 'İttifakı bozmayın uyarısında bulunmuştu.

Terör örgütü ile birlikte yol alan CHP'ye sorarım? Sizin Atatürk’ün CHP ile yakından uzaktan ilişkiniz kalmamış. Sözde vatan, millet derken anlaşılan şu ki şahsi menfaat ve sadece seçim kazanmak için milli ve manevi değerlerimizi yok sayıyorsunuz. Milletimizin sabırlarını zorlayarak seçim kazanamazsınız. Bunun sonucu sizler için hüsran olacaktır, 'demedi' demeyin..

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar