medya takip
araba + emlak
Ankara
DOLAR23.6526
EURO25.5468
ALTIN1495.0

Nilüfer Kaymakamı Süzen, Kurban Bayramı hazırlıklarını inceledi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nilüfer Kaymakamı Süzen, Kurban Bayramı hazırlıklarını inceledi
Nilüfer Kaymakamı Süzen, Kurban Bayramı hazırlıklarını inceledi.

Mevcut kapasitesi ve koşullarla ilgili bilgi alan Nilüfer Kaymakamı Süzen, bayram hazırlıkları konusunda da uyarılarda bulundu. Bursa Valisi Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda halk sağlığı ve hijyen konusunda önemli konuların ele alındığını hatırlatan Kaymakam Süzen, Alaaddinbey Hayvan Pazarı sorumlularının özellikle şap hastalığına karşı hassas olmaları gerektiğini vurguladı. Kaymakam Murat Süzen, gelen hayvanların kontrollerinin özenli yapılması çağrısında bulundu.

Burada veteriner hekimlerin de görev aldığını hatırlatan Süzen, “Sağlığımıza dikkat edelim. Burada veterinerlere ve sizlere çok iş düşüyor. Burada bir ihmaliniz 10 kilometre çeperindeki her yeri etkiliyor. Kurban Bayramı’nı güzel bir şekilde geçirelim istiyoruz. El birliği ile ilerleyelim. Bir eksiğiniz, ihtiyacınız olduğunda belediyemizin yetkilileri ile buradayız” diye konuştu.
Nilüfer Kaymakamı Murat Süzen, daha sonra yenilenen yüzüyle daha donanımlı ve nitelikli hizmet veren Nilüfer Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi’ni gezdi. Verilen hizmetlerle ilgili bilgi alan Kaymakam Süzen, merkezin bugüne kadar gördüğü en iyi yerlerden birisi olduğuna işaret ederek, çalışanları tebrik etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı


Akdeniz Üniversitesi Rektörü Özlenen Özkan Kemer’deÖnceki Haber

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Özlenen Özk...

Ekrem İmamoğlu, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi’ye tebrik ziyaretinde bulunduSonraki Haber

Ekrem İmamoğlu, Küçükçekmece Belediye Ba...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar