medya takip
his
Ankara
DOLAR23.6526
EURO25.5468
ALTIN1495.0

Enerjisa Adana Yönetimine Şikayet Yağıyor, Umursayan Yok!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Enerjisa Adana Yönetimine Şikayet Yağıyor, Umursayan Yok!
Enerjisa Adana Yönetimine Şikayet Yağıyor, Umursayan Yok!

ENERJİSA Adana'da ilgisizlik yüzünden kan kaybediyor. Çeşitli nedenlerle şikayet platformlarına bildirimde bulunan Adanalılar muhatap bulamamaktan ve ayrıca sorunlarını halledememekten yakınıyorlar.

Edinilen bilgilere göre, Mehmet Kayacı, Özgün Ersoyoğlu ve Ercan Aslan'dan oluşan yönetimin artan şikayetlerde yetersiz kaldığı öne sürülüyor.

elektrik alt yapısının ihtiyaca cevap vermediği yönünde arıza kaydı oluşturan vatandaşlar, sorununun çözümü için haftalarca beklemek zorunda kaldıklarını öne sürüyorlar.

YÜZLERCE ŞİKAYETTEN SADECE BİR KAÇI:

Sıkça yaşanan kesintiler yüzünden elektronik aletler bozuldu

Adana Buruk TOKİ'de yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle buzdolabım, bulaşık makinem, şarjda olan süpürgem ve son olarak kahve makinem bozuldu. Maddi ve manevi olarak zarara uğratıyorsunuz. Bu kesintinin bilinçsizce yapıldığını düşünüyorum ve mağduriyetimin karşılanmasını talep ediyorum. İlgili tüm yetkililere şikayette bulunacağım. Artık bu durumdan bıktık.
Şikayetçi Nasip (...)
* * *
Kombinin Ana Kartı Yandı
Cuma günü yaşanan yağış nedeniyle elektrik kesintileri sebebiyle kombim bozuldu. Elektriklerin sürekli gidip gelmesi sonucunda kombim zarar gördü ve şu an için bana büyük bir masraf çıkardı. Bu durumun giderilmesini talep ediyorum. Kombi servisi geldiğinde, arızanın elektrik kaynaklı olduğunu belirttiler. Gerekli işlemlerin yapılmasını rica ediyorum.

Şikayetçi Servet (...)
* * *
Uzun Süreli Elektrik Kesintileri 
Adana Yumurtalık Kaldırım Mahallesi'nde yağmur yağınca elektrikler gidiyor, her yağmur yağmasında elektrikler istisnasız kesiliyor. Sadece yağmur da değil haftada 3 kez filan uzun süreli elektrik kesintileri yaşıyoruz. Telefondan bildirmemiz etkili olmuyor anladığım kadarıyla buradan da bildirmek istedik.
Şikayetçi Adem  (...)
* * *
Çukurova'da Uzun Süreli Elektrik Kesintisi!
Adana Çukurova İlçesine bağlı Turgut Özal Bulvarı Güzelyalı Mahallesi Bina No:**/A 'da 15 Temmuz Cumartesi saat 13:30'da başlayan ve halen devam eden elektrik kesintisinden dolayı hala mağduriyetimiz devam etmektedir. Telefondan arayıp defalarca arıza kaydı bırakmamıza rağmen söylenen saatlerden hiç birinde enerji verilmemiştir. İvedilikle duruma müdahale edilip mağduriyetimizin giderilmesini temenni ediyoruz.
Şikayetçi Abdullah  (...)
* * *
Mahalle trafosunun apartman altında ne işi var 
Adana Enerjisa saat 7.00'dan beri elektrik yok şu an saat 15.00 ekipler yeni trafoyu apartmanın içine sokma çalışıyor. Bu trafonun yeri burası mı hem çalışanlar için büyük sıkıntı hem biz tüketiciler için Adana'nın sıcağında bu yapılan zulüm nedir?
Şikayetçi Nazım (...)
* * *
Trafo patladı gelen giden yok
Dün sabah saat 10.00'da trafo patladı ve tüm mahallede elektrik kesintisi yaşandı. Ancak sadece bizim dairemizde elektrik gelmedi. Evde yüzde 95 engelli ve kalp yetmezliği olan annem yaşıyor. Dünden bu yana yaklaşık 20 defa aramamıza rağmen kimse gelip ilgilenmedi. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Bir gün içinde elektriği kesmeyi biliyorsunuz; ancak hala kimse gelip ilgilenmedi. Evin içi buz gibi ve her aradığımızda 'sahaya yönlendirdik' diyorlar fakat kimsenin geldiğini görmüyoruz.
Şikayetçi Ali (...)
* * *
Sorun Çözmeyeceksen Neden Varsın
Adana Sarıçam Menekşe mahallesinde oturuyorum. Evimizin bağlı olduğu elektrik hattına ait trafonun şalteri muhtelif zamanlarda atıyor. Atmasına lafımız yok ama defalarca arıza kaydı oluşturmamıza rağmen hiç kimsenin keyfinin gelip ilgilenmesi sorunu çözmesi 24 saati buluyor. Bazen 24 saati de aşıyor. En kötüsü tek muhatap 186. Burayı da arıyorsunuz her aramada ayrı kayıt açıyorlar sonuç yine yok. Her defasında aciliyet bildirelim diyorlar olur diyoruz sonra bekliyoruz bu sefer acil olarak gelmiyorlar sonuç olarak yine gelmiyorlar. Öyle yollarını gözlüyoruz beylerin. Ne zaman daha acil işlerini bitirip gelecekler merak ediyorum. Gerçekten merak ediyorum yani şöyle arıza kaydı açtığımda en azından 2 saat içinde gelip sorunu çözmeleri için ne olması lazım trafonun patlaması ölümlerin falan olması mı lazım. Az kaldı güneş enerjisi paneli kurup aboneliği iptal ettirme noktasına geldim. Madem hizmet veremeyeceksin abonelik vermeyin kardeşim. Bundan sonra aynı sorunu her yaşadığımda sadece buradan yazacağım ve bildiğim her yere şikayet edeceğim.
Şikayetçi Osman  (...)


Eski Başbakan Tansu Çiller ve Ailesinin 'Kilyos Arazisi' ile ilgili kamuoyu açıklamasıÖnceki Haber

Eski Başbakan Tansu Çiller ve Ailesinin...

Muğla’da yurtlarda ramazan etkinlikleri gerçekleştirildiSonraki Haber

Muğla’da yurtlarda ramazan etkinlikleri...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar