medya takip
his
Ankara
DOLAR23.6526
EURO25.5468
ALTIN1495.0

Adıyaman’da Belediye başkan adayları oylarını kullandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Adıyaman’da Belediye başkan adayları oylarını kullandı
Adıyaman’da AK Parti ve CHP’nin belediye başkan adayları oylarını kullandı.

 

 

AK Parti Adayı Ziya Polat, Şehit Rıza Fırat İlkokulu’nda 1188 nolu sandıkta, CHP adayı Abdurrahman Tutdere ise, Şehit Cem Özgül İlköğretim Okulunda 1123 nolu sandıkta oy kullandı.

 

 

Oyu kullandıktan sonra gazetecilere açıklamada bulunan AK Parti adayı Ziya Polat, “Seçim süreci boyunca sahadaydık. Tüm insanlarımıza dokunmaya çalıştık. Demokratik bir şekilde seçim çalışmalarımızı yürüttük. İnsanlara kendimizi anlattık. Sahada büyük bir ilgi gördük, inşallah sandığa yansır. Millete kendimizi anlattık ve bu gün söz sırası millette. Bu gün milletimiz kararını verecek. Sandıklar kapandıktan sonra sandığa yansıyan millet iradesinin memleket için hayırlısının o olduğunu düşünüyoruz. Milletin gücü üstüne güç tanımıyoruz. Rabbim herkes için hayırlısını nasip etsin. Seçim bugün, hayat her gündür. Seçim bittikten sonra yine herkes bir birine arkadaş, birbirine akraba ve komşudur” dedi.

 

 

CHP adayı Abdurrahman Tutdere ise konuşmasında, “Bugün Adıyaman’da demokrasinin en güzel örneğini yaşıyoruz. Kullandığımız oylarımızın, Adıyaman’ımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bütün hemşerilerimi sandığa davet ediyorum. Demokratik hakkını kullansınlar, şehirlerine ve şehirlerinin geleceğine iradelerini sandığa yansıtsınlar. Bugün gün boyunca sahada seçimleri takip edeceğiz. Dileğimiz, umudumuz; güzel bir ortamda seçimlerin sonuçlanması ve halkın iradesinin olduğu gibi, neyse sonuç tutanaklarına da o şekilde yansımasıdır. Umutluyuz, heyecanımız yüksek. Adıyaman’da da ciddi bir heyecan var. Bu heyecanın, sandığa da yansıyacağını düşünüyorum. Sonuç ne olursa olsun, Adıyaman’ımız kazanacak, halkımız kazanacak” ifadelerini kullandı.

 

Belediye başkan adayları oylarını kullandı


Uluçay: “5 yıl boyunca maaşımı ihtiyaç sahiplerine bağışlayacağım”Önceki Haber

Uluçay: “5 yıl boyunca maaşımı ihtiyaç s...

Eski Başbakan Tansu Çiller oyunu kullandıSonraki Haber

Eski Başbakan Tansu Çiller oyunu kulland...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar